Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marie Hél?ne' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 24 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marie Hél?ne, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_254_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 24 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (140 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 03:53
Mapa stránek ...