Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'République' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 56 m2 v 3. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x otevřený malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkov ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu République, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_253_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 56 m2 v 3. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x otevřený malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Poznámka: obývací pokoj a ložnice mají výhled na hlavní třídu (během dne rušná ulice).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 11:38
Mapa stránek ...