Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Cap Bleu' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 37 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm). Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, západní orientace, zahrada 75 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: n ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Cap Bleu, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_251_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 37 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm). Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, západní orientace, zahrada 75 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:09
Mapa stránek ...