Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Garenne' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 65 m2, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Zahrada 600 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Garenne, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_240_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 65 m2, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, mezinárodní TV kanály, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Zahrada 600 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování (2 Auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.2.2018 03:12
Mapa stránek ...