Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison de ville' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt, bez parkovišté. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison de ville, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_237_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt, bez parkovišté. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 11:08
Mapa stránek ...