Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Orléans' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 51 m2 v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Bez výtahu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Orléans, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_230_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 51 m2 v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:42
Mapa stránek ...