Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jacqueline Cottage' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Velká terasa 22 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišt ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jacqueline Cottage, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_228_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Velká terasa 22 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 02:09
Mapa stránek ...