Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Children's Corner' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 110 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: vstup s WC zvlášť. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Ve spodním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Velká terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozic ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Children's Corner, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_227_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dvouposchoďový apartmán 110 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: vstup s WC zvlášť. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Ve spodním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Velká terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2017 19:06
Mapa stránek ...