Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Flots' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: otevřený průchozí pokoj s 3x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. Koupelna/WC. E-topení. Balkon 2 m2, západní orientace a severní orientace, terasa 3 m2, jižní orientace a východní orientace. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Flots, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_225_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: otevřený průchozí pokoj s 3x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. Koupelna/WC. E-topení. Balkon 2 m2, západní orientace a severní orientace, terasa 3 m2, jižní orientace a východní orientace. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:01
Mapa stránek ...