Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Flots' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na balkon. Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Terasa 13 m2, západní orientace a severní orientace. Balkónový nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Flots, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_225_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na balkon. Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Terasa 13 m2, západní orientace a severní orientace. Balkónový nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:07
Mapa stránek ...