Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Guillaume le Conquérant' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 120 m2 na 4 podlažích. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). Koupelna/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). Velká terasa 30 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Intern ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Guillaume le Conquérant, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_218_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 120 m2 na 4 podlažích. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). Koupelna/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). Velká terasa 30 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Prosím pozor: přízemí a první patro (obývák) oba mají samostatný vchod zvenku. Vratná kauce je 750 EUR a je zde základní škola v dosahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2018 23:30
Mapa stránek ...