Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Orée du Golf' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Výhled na bazén a Golfové hřiště. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Orée du Golf, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_216_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Výhled na bazén a Golfové hřiště. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 05:44
Mapa stránek ...