Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Domaine des Etoiles' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 54 m2 v 1. patře. Vstup. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, východní orientace, malá terasa 5 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Domaine des Etoiles, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_214_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 54 m2 v 1. patře. Vstup. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm). Vstup na balkon. Malá kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, východní orientace, malá terasa 5 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:33
Mapa stránek ...