Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Blue Bay' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. 2x balkon 5 m2, západní orientace, terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Blue Bay, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_211_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), sprcha/WC a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. 2x balkon 5 m2, západní orientace, terasa 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:31
Mapa stránek ...