Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Blue Bay' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Blue Bay, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_211_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:08
Mapa stránek ...