Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Flots Bleus' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2, v přízemí, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Flots Bleus, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_207_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2, v přízemí, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 22:22
Mapa stránek ...