Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Flots Bleus' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře, jižní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 1 m2. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Flots Bleus, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_207_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře, jižní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 1 m2. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 03:53
Mapa stránek ...