Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mirabeau' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 26 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, bez parkovišté. Bez výtahu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mirabeau, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 26 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, bez parkovišté. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:12
Mapa stránek ...