Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses de Tourgeville' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 35 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm, v délce 180 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Výhled do zahrady. Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses de Tourgeville, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_204_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 35 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm, v délce 180 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Výhled do zahrady. Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 08:54
Mapa stránek ...