Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Terrasses de Tourgeville' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC. Balkon 4 m2, východní orientace. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, dě ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Terrasses de Tourgeville, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_204_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC. Balkon 4 m2, východní orientace. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:48
Mapa stránek ...