Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marie Antoinette' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marie Antoinette, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_191_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:38
Mapa stránek ...