Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Parc de La Jacotte' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 26 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Velký balkon 7 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Parc de La Jacotte, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_184_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 26 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Velký balkon 7 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:10
Mapa stránek ...