Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Manoir de la Huchette' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 14 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový dům 550 m2 na 3 podlažích. Vstup. Salón s otevřený krb a TV. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a jídelní stůl. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s malý jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm), sprcha/WC, vířivou vanou a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna, vířivou vanou a DVD. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Manoir de la Huchette, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_179_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 550 m2 na 3 podlažích. Vstup. Salón s otevřený krb a TV. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a jídelní stůl. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s malý jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm), sprcha/WC, vířivou vanou a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna, vířivou vanou a DVD. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm) s koupelna a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm) s koupelna a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm) s DVD. Koupelna, vířivou vanou. Zahradní nábytek. Na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.9.2017 14:53
Mapa stránek ...