Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville (Normandie) v rekreačním domě 'Le Manoir de la Huchette'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Manoir de la Huchette, Deauville-Trouville
★★★★

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.179.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_179_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 40.016,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 550 m2 na 3 podlažích. Vstup. Salón s otevřený krb a TV. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a jídelní stůl. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s malý jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm), sprcha/WC, vířivou vanou a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna, vířivou vanou a DVD. WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm) s koupelna a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm) s koupelna a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm) s DVD. Koupelna, vířivou vanou. Zahradní nábytek. Na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Les Authieux/Calonne 20 km od Deauville: Větrný mlýn 'Le Manoir de la Huchette'. 20 km od moře, 7 km od jezera, přímo u řeky. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 3'600 m2. Terasa, zahradní nábytek. Restaurace 500 m, nádraží 'Pont l'Eveque' 7 km. Golfové hřiště 10 km. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.9.2017 09:36
Mapa stránek ...