Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Castel Morny' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 8 m2, jižní orientace, zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta. Hlásič k ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Castel Morny, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_174_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 8 m2, jižní orientace, zahradní sezení 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:47
Mapa stránek ...