Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Elisa' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 80 m2 v 4. patře. Velmi komfortní a vkusné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj s panoramatickým oknem, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velká terasa 37 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, suši ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Elisa, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_169_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2 v 4. patře. Velmi komfortní a vkusné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 2x pokoj s panoramatickým oknem, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Velká terasa 37 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:26
Mapa stránek ...