Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Pressoir' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha. WC zvlášť. Terasa 40 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Inte ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Pressoir, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_167_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), sprcha. WC zvlášť. Terasa 40 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 00:53
Mapa stránek ...