Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marinas' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Světlé: vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve spodním patře: velký obývací pokoj s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu, východní orientace. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Parketové podlahy. Terasa 5 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marinas, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_143_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Světlé: vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve spodním patře: velký obývací pokoj s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu, východní orientace. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Parketové podlahy. Terasa 5 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nevhodné pro malé děti. Nekuřácký byt. Soukromý přístav loděk. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.6.2018 17:09
Mapa stránek ...