Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marinas' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon 1 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marinas, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_143_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon 1 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:50
Mapa stránek ...