Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Fairway' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 34 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Fairway, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_140_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní sezení, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.1.2018 19:01
Mapa stránek ...