Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Fairway' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Fairway, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 11:43
Mapa stránek ...