Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Sur le Quai' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 1. patře, východní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko (80 cm). Sprcha/WC. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Sur le Quai, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_131_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 1. patře, východní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko (80 cm). Sprcha/WC. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 09:59
Mapa stránek ...