Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville (Normandie) v apartmánu 'Sur le Quai'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Sur le Quai, Deauville-Trouville
★★★

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.131.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_131_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.564,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 1. patře, východní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko (80 cm). Sprcha/WC. Malý balkon 2 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta.
Informace o domě (rezidenci)
Deauville: Velmi pěkná rezidence 'Sur le Quai'. Centrální poloha, 900 m od moře, 900 m plaz. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod, potraviny 150 m, supermarket 400 m, restaurace 150 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Deauville-Trouville' 400 m, krytý bazén 1.1 km, termální bazén 'Deauville' 1.1 km. Golfové hřiště 3.8 km, tenis, jízdárna 850 m. Atrakce v blízkosti: Hippodrome Deauville-La Touques 800 m, Centre International Deauville - CID 900 m, Mémorial de Caen 54 km, Plage du débarquement d'Arromanches 86 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Deauville.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 21:11
Mapa stránek ...