Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'George Sand' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dvouposchoďový apartmán 85 m2 v 3. patře. Velký vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 2 m2. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled do dálky na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [W ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu George Sand, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_130_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán 85 m2 v 3. patře. Velký vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 2 m2. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled do dálky na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:30
Mapa stránek ...