Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Trouville Palace' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře, západní orientace. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Malá kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Trouville Palace, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_123_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2 v 2. patře, západní orientace. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka). Malá kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:06
Mapa stránek ...