Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marinas' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 23 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 1 m2. Pěkný výhled na moře a na kanál. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marinas, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_120_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 23 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 1 m2. Pěkný výhled na moře a na kanál. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:53
Mapa stránek ...