Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Parc Cordier' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, zahrada 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Parc Cordier, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_115_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, zahrada 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2018 06:03
Mapa stránek ...