Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Parc Cordier' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 54 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Parc Cordier, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_115_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 54 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:41
Mapa stránek ...