Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Plazza' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 36 m2 v 4. patře. Částéčně zkosený: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Koupelna/WC. Malý balkon 3 m2, východní orientace, malý balkon 2 m2, západní orientace. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [ ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Plazza, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 36 m2 v 4. patře. Částéčně zkosený: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Koupelna/WC. Malý balkon 3 m2, východní orientace, malý balkon 2 m2, západní orientace. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:48
Mapa stránek ...