Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grand Large' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 23 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm), 1x skládací lůžko (90 cm), TV a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 9 m2. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře, bez výtahu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grand Large, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_100_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 23 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm), 1x skládací lůžko (90 cm), TV a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 9 m2. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře, bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 11:12
Mapa stránek ...