Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Eves' - Francie (Normandie), Cuves. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená galerie s knihovna a CD. Koupelna/WC. E-topení, topení dřevem. Terasa 12 m2. Z ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Eves, Cuves

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1910_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená galerie s knihovna a CD. Koupelna/WC. E-topení, topení dřevem. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Do údolí a do zahrady. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, dřevo (extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR, EN.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:10
Mapa stránek ...