Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Manoir de l'Ecluse' - Francie (Normandie), Criquetot. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. Salón s otevřený krb, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), WC zvlášť. 1x pokoj s 3x lůžko. Koupelna/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, dětská pos ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Manoir de l'Ecluse, Criquetot

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1605_700_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. Salón s otevřený krb, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), WC zvlášť. 1x pokoj s 3x lůžko. Koupelna/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Horní podlaží: ložnice s francouzským lůžkem sousedí s jednolůžkovým pokojem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:36
Mapa stránek ...