Ubytování ve Francii, Criquetot (Normandie) v rekreačním domě 'Manoir de l'Ecluse'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Manoir de l'Ecluse, Criquetot
★★★

Francie, Normandie, Criquetot

Francie, Normandie, Criquetot
Číslo objektu: FR1605.700.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1605_700_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 38.796,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb. Salón s otevřený krb, TV-satelit, rádio a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), WC zvlášť. 1x pokoj s 3x lůžko. Koupelna/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Horní podlaží: ložnice s francouzským lůžkem sousedí s jednolůžkovým pokojem.
Informace o domě (rezidenci)
10 km od známého strmého pobřeží Etretat. Statek 'Manoir de l'Ecluse', z 16. století, obklopen poli. Mimo obec, 2 km od centra, klidná poloha, 10 km od moře, 10 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 15'000 m2 s trávníkem. Tenis (1 x tvrdý povrch), ping-pong, dětské hřiště, parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, kamenitá pláž 10 km. Jízdárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Criquetot:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Leží v Pays de Caaux vesnice s 2'292 obyvatel, 25 km od Fécamp, 100 km od Dieppe, 80 km od Rouen. V obci: potraviny, pamětihodnosti. Pozoruhodnosti: Manoir de l'Ecluse, holubník. Dožínky v Doudeville.
informace pro letní ubytování
Pláž, 10 km od obce. Plachtění, surfování, kánoe. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Fitnessparcour. Turistické cesty. Vodní sport na jezeře Lac de Caniel.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:02
Mapa stránek ...