Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Marie-Laure' - Francie (Normandie), Criel sur Mer. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 90 m2 na 3 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, mezinárodní TV kanály, stereo přehrávač a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, boiler (200 l). Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Marie-Laure, Criel sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1632_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 90 m2 na 3 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, mezinárodní TV kanály, stereo přehrávač a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, boiler (200 l). Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:11
Mapa stránek ...