Ubytování ve Francii, Criel sur Mer (Normandie) v rekreačním domě 'La Marie-Laure'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Marie-Laure, Criel sur Mer
★★

Francie, Normandie, Criel sur Mer

Francie, Normandie, Criel sur Mer
Číslo objektu: FR1632.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1632_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 90 m2 na 3 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, mezinárodní TV kanály, stereo přehrávač a kamna na dřevo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, boiler (200 l). Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'La Marie-Laure', obklopen stromy. Na kraji obce, vyvýšená poloha, 500 m od moře, 500 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), terasovitá zahrada, 800 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 5 km, restaurace 500 m, centrum dostupné pěšky během 3 min. Nádraží 5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 25 km, tenis 100 m. Atrakce v blízkosti: Réserve naturelle de la Baie de Somme 45 km, Le Tréport 8 km, Dieppe 24 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:27
Mapa stránek ...