Ubytování ve Francii, Courseulles (Normandie) v rekreačním domě 'Le Cyclamen'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Cyclamen, Courseulles
★★★

Francie, Normandie, Courseulles

Francie, Normandie, Courseulles
Číslo objektu: FR1800.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1800_103_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 31.972,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
9-pokojová vila 220 m2 na 3 podlažích. Komfortní a osobité zařízení: jídelna. Vstup na balkon. Salón. Vstup na balkon. Salón s otevřený krb, TV, plochá obrazovka, video, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), WC zvlášť. Sprcha. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), sprcha. Koupelna, WC zvlášť. Gril. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Le Cyclamen', 3-podlažní, přistavěný. V obci, 50 m od centra, 300 m od moře, 300 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: dvůr. Ping-pong, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Garáž. Obchod, restaurace 50 m, koupaliště 600 m. Tenis 100 m, jízdárna 200 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Courseulles:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko, 18 km severo-západně od Caen, 70 km od Deauville, 230 km od Paris. Veškeré služby v místě. Kino. Ideální výchozí bod k obchůzce přilehlých pláží.
informace pro letní ubytování
Bazén s mořskou vodou, vyhřívaný. Plachtění, kánoe. Tenis. Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:09
Mapa stránek ...