Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Romanesque' - Francie (Normandie), Cambremer. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 145 m2 na 3 podlažích. Salón s otevřený krb a digitální TV. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s otevřený krb a jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Velmi pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Romanesque, Cambremer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1824_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 145 m2 na 3 podlažích. Salón s otevřený krb a digitální TV. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s otevřený krb a jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Velmi pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:59
Mapa stránek ...