Ubytování ve Francii, Cambremer (Normandie) v rekreačním domě 'La Romanesque'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Romanesque, Cambremer
★★★

Francie, Normandie, Cambremer

Francie, Normandie, Cambremer
Číslo objektu: FR1824.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1824_101_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.569,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 145 m2 na 3 podlažích. Salón s otevřený krb a digitální TV. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s otevřený krb a jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Velmi pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Notre Dame d'Estrées 6 km od Cambremer: Starý panský dům 'La Romanesque', 3-podlažní, rok výstavby 1870, obklopen stromy a poli. Mimo obec, 24 km od moře, 24 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 5'000 m2 (oplocená) trávníkem. Zahradní nábytek, parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, restaurace 6 km, písečná pláž 'Cabourg' 24 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Cambremer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 34 - 162 m n.m.
Vesnice s 1'006 obyvatel, na východě regionu, 200 km severo-západně od Paris, 40 km východně od Caen, 26 km jižně od Cabourg. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:05
Mapa stránek ...