Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos du Golf' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích v 2. patře, západní orientace. Zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha. E-topení. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu. Parkování č. 227. Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos du Golf, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_610_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 na 2 podlažích v 2. patře, západní orientace. Zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha. E-topení. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu. Parkování č. 227. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 14:40
Mapa stránek ...