Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos du Golf' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna. E-topení. Malá terasa, zahrada 50 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička, dřevo (extra). Parkování č. 12. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos du Golf, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_610_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna. E-topení. Malá terasa, zahrada 50 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička, dřevo (extra). Parkování č. 12.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.1.2018 01:52
Mapa stránek ...